• Nowy numer Miesięcznika Komputerowego z artykułem o systemie CentOS

  dodany przez Przemysław Sikora

  Miesięcznik Komputerowy (miesiecznik.net) to czasopismo elektroniczne , którego tematyka skupiona jest wokół otwartego oprogramowania i otwartych standardów w świecie IT. Magazyn pełni rolę poznawczą, edukacyjną oraz jest łącznikiem pomiędzy otwartymi rozwiązaniami i wszystkimi, którzy są zainteresowani korzystaniem z tych rozwiązań.

  W praktyce Miesięcznik Komputerowy jest mostem, który łączy ze sobą dwa segmenty rynku związanego z oprogramowaniem.
  Łączy producentów oprogramowania Open Source z odbiorcami,którymi są zarówno użytkownicy (stający się tym samym częścią społeczności Open Source), jak i z sektorem publicznym, czy małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

  Miesięcznik Komputerowy łączy także profesjonalistów i deweloperów z producentami sprzętu i integratorami systemów informatycznych, a także firmy zajmujące się szkoleniem i certyfikacją profesjonalistów z firmami, które potrzebują tego rodzaju kadry.

  Miesięcznik Komputerowy można okreslić zatem jako sieć połączeńw której dzięki odpowiedniej i niezwykle ciekawej treści merytorycznej, można tworzyć niezwykle celny system, pozwalający zestawić zamierzone połączenia.

  Artykuły publikowane na stronach Miesięcznika Komputerowego objęte są licencją Creative Commons z różnymi atrybutami, określanymi przez ich autorów. Grafiki i zdjęcia będące częścią magazynu, są materiałami dostępnymi na otwartych licencjach lub są dziełem redakcji Miesięcznika Komputerowego.

  Zapraszam do pobrania najnowszego numeru, w którym znajduje się obszerny artykuł na temat systemu CentOS. Czekam na opinie w komentarzach. Link do pobrania

Dodaj komentarz

Warto odwiedzić
Valid XHTML 1.0 Transitional centos.com.pl- mapa strony