• Podsumowanie otwarcia wystawy zabytków informatyki

    dodany przez Paweł Tarkowski

    Po wstępnych trudnościach w trafieniu na wystawę (wpisaliśmy w protokół zły numer budynku 11 zamiast 13). Rozpoczeliśmy po godzinie 13. Najpierw odbyła się konferencja z udziałem rektora WSM, Członka zarządu Województwa, Prezesa Elzab S.A., oraz innych zaproszonych gości.

    Pod koniec przemówień muzyczna niespodzianka. Goście zgromadzeni na sali wysłuchali krótkiego koncertu. Po koncercie to na co wszyscy czekaliśmy – Czyli zwiedzanie. Zwiedzanie na prośbę organizatorów w małych grupach. Wystawa podzielona była na pokoje, każdy pokój pokazywał inną epokę, lub miał swój motyw. Np. mieliśmy osobny pokój z eksponatami związanymi z firmą z regionu czyli Mera Elzab. Był też pokój z częścią artystyczną (Szalony Naukowiec). Na koniec zostaliśmy zaproszeni do ostatniego pokoju gdzie można było oglądać najnowsze dzieła, tam również czekał na nas poczęstunek.

    Wkrótce więcej informacji i materiałów z otwarcia wystawy na naszych portalach.


    Artykuł powstał na podstawie wpisu pierwotnie opublikowanego na portalu (CentOS Centrum), tytuł oryginalny: „Zusammenfassung der Ausstellungseröffnung des Informatikdenkmal„. Tłumaczenie: zgodne z autorem wpisu.

Dodaj komentarz

Warto odwiedzić
Valid XHTML 1.0 Transitional centos.com.pl- mapa strony